صداگیری رودری

مرکز صداگیری ماشین افتخار دارد به عنوان برترین مرکز تخصصی جهت صداگیری درب خودرو ارائه خدمت کند. صداگیری رودری ماشین ها به این صورت انجام می گیرد که پیچ های درب باز شده و متعلقات جدا میگردد و سپس خار های رودری خارج می شود و رو دری باز میگردد و عملیات صداگیری انجام می شود.

درخواست صداگیری رودری خودرو

صداگیری رودری پروتون جن 2

صداگیری سانروف اپتیما

عایق کاری موتور آوانته

صداگیری سانروف اپتیما شامل اجزای مختلفی میگردد از جمله اهرم های سانروف ، ریل سانروف ، اتصالات و … که به همراه عکس و فیلم در مرکز صداگیری کاراک آمده است.

صداگیری سانروف سفران

صداگیری داشبورد هیوندای آی 10

صداگیری سانروف سفران با ضمانت و گارانتی در مرکز صداگیری خودرو کاراک انجام می‌شود و در حدود ۴ ساعت زمان می‌برد. در ادامه نمونه عکس و فیلم صداگیری سانروف سفران آمده است.

صداگیری سانروف پورشه کاین

صداگیری سانروف پورشه کاین در مرکز تخصصی کاراک در شرق تهران انجام‌ می‌شود. همچنین برای رفاه حال مشتریان عزیز خدمات صداگیری سانروف کاین در محل مشتری نیز قابل انجام است.

صداگیری سانروف بی ام و X3

صداگیری سانروف بی ام و ایکس ۳ با ضمانت و گارانتی در مرکز صداگیری خودرو کاراک انجام می‌گیرد. همچنین امکان صداگیری سانروف در محل نیز وجود دارد.

صداگیری سانروف پرادو

صداگیری داشبورد اسپورتیج

صداگیری سانروف پرادو توسط مجرب‌ترین کارشناسان در مرکز صداگیری خودرو کاراک انجام می‌گیرد. هزینه صداگیری سانروف پرادو بستگی به نوع صدا دارد.

صداگیری سانروف سانتافه

هزینه صداگیری سانروف سانتافه با توجه به میزان مواد مصرفی و نیز نوع صدا متفاوت است و هزینه دقیق قبل از شروع کار و با کارشناسی دقیق‌تر به شما اطلاع داده می‌شود.

با افتخار تیم طراحی مرکز صداگیری خودرو : ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید