صداگیری سانروف و ستون کمری در مرکز صداگیری خودرو

صداگیری سانروف و ستون کمری - صداگیری ستون کمری - صداگیری سانروف کمری

صداگیر سانروف کمری و صداگیری ستون کمری از جمله نمونه های موفق صداگیری در مرکز صداگیری خودرو است که رضایت مشتری را به دنبال داشته است. مرکز صداگیری خودرو با سابقه ای طولانی در زمینه رفع سر و صدا در کابین انواع خودروهای داخلی و خارجی می تواند خدمات قابل اطمینان و تضمینی به شما ارائه دهد تا سفری با کمترین صدا داشته باشید. این پست به بررسی صداگیری سانروف و ستون کمری می پردازد. 

 

صداگیری سقف و ستون کمری

برخلاف تصور اغلب افراد، مشکل سر و صدا کابین تنها محدود به خودروهای ایرانی نیست ، بلکه اتومبیل هایی نظیر تویوتا کمری نیز ممکن است پس از مدتی استفاده به صدا بیفتند. تویوتا کمری که به مرکز صداگیری آورده شد با مشکل سر و صدا ستون مواجه بود. متخصصین صداگیری ما پس از عیب یابی دقیق این صداها با روش مناسب اقدام به رفع این صداها نمودند.

 

ویدیو صداگیری سقف و ستون کمری

در ویدیو بالا نحوه صداگیری تویوتا کمری در مرکز صداگیری را می توانید مشاهده کنید.

 

هزینه رفع سر و صدا در سقف و ستون تویوتا کمری چقدر است؟

در صداگیری سانروف تویوتا کمری ، لازم است سقف این خودرو نیز باز گردد و صداگیری شود که هزینه لازم برای صداگیری سقف و سانروف کمری در 1403.01 ، مجموعا به مبلغ 4.000.000 می باشد. همچنین هزینه صداگیری ستون کمری ، بر هر ستون در تاریخ 1403.01 معادل 150.000 است.

صداگیری سقف و ستون کمری چقدر زمان می برد ؟

مدت زمان لازم برای صداگیری سانروف حدود 6 ساعت تا یک روز و صداگیری هر ستون حدود نیم ساعت می باشد.

چرا مرکز صداگیری را انتخاب کنیم؟

مرکز صداگیری با داشتن متخصصان صداگیری باتجربه می تواند مطمئن ترین انتخاب شما باشد. همچنین با دریافت خدمات صداگیری از ما می توانید ضمانت نامه کتبی نیز دریافت کنید.

اشتراک گذاری:
پست های اخیر
دسته بندی ها
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *