صداگیری زانتیا | صدا گیری ستون زانتیا

صداگیری نیسان قشقایی

صداگیری اتاق زانتیا در مرکز صداگیری تهران

در این مطلب توضیحات مختصری در رابطه با دلایل به صدا افتادن خودرو و نیز چگونگی رفع صداهای غیرعادی خودرو که پس از مدتی رانندگی با خودرو به وجود می‌آیند، میدهیم. به وجود آمدن صداهای غیر عادی در خودرو امری شایع است  اما نکته‌ای که باید به آن توجه کرد اینست که این صدای غیر عادی از کدام قسمت خودرو به گوش می‌رسد. برخی از صداها مربوط به مشکلات مکانیکی خودرو است اما برخی صداهای دیگر مربوط به شکستگی یا ترک برداشتن قطعات در اتاق خودرو است. در این مرکز صداهای مربوط به اتاق خودرو قابل برطرف شدن است اما صداهایی که مربوط به تعمیرات مکانیکی خودرو است باید به مکانیک مراجعه کنید. ابتدا توضیحاتی در رابطه با برخی از صداهای مهم خودرو که مربوط به مشکلات مکانیکی است و در صورت نادیده گرفت باعث مشکلات جدی در خودرو می‌شود را شرح می‌دهیم.

 

نمونه کار صداگیری زانتیا در مرکز صداگیری ماشین تهران :

صداگیری داشبورد زانتیا

 

صداهای مهمی که نباید نادیده گرفته شوند :

 

صدای تیک تاک منظم

این صدا معمولا ناشی از سوپاپ‌ها هستند و به چند دلیل اتفاق می‌افتند : کمبود روغن، بی‌کیفیتی روغن، کاهش فشار اویل پمپ، گرفتگی فیلتر روغن و… است و یا ناشی از سفت بودن فیلر و لقی سوپاپ‌ها.

یاتاقان زدن

این صدا بلند از زیر موتور شنیده می‌شود و با توجه به میزان خرابی یاتاقان صدا بلندتر است. برای رفع مشکل باید موتور از زیر باز شود و یاتاقان و میل لنگ‎‌ها بررسی شوند.

ضربه در موتور

وقتی جرقه قبل از بالا آمدن پیستون زده شود، پیستون درحین بالا آمدن با نیروی زیاد انفجار درون سیلندر مواجه می‌شود و این اختلال در زمان‌بندی باعث ایجاد صدای زیادی می‌شود. ضمن اینکه ضرر این اتفاق نیز برای موتور بالا بوده و باید به سرعت رفع عیب کرد. ضربه در موتور می‌تواند به خاطر گرم بودن بیش از حد موتور، تنظیم نبودن زمان جرقه، تایم‌بندی اشتباه حرکت پیستون و … باشد. 

 

چه صداهایی در اتاق خودرو زانتیا قابل برطرف شدن هستند؟

صداگیری اتاق زانتیا شامل قسمت‌های مختلف اتاق خودرو می‌شود. برای هر یک از ما پیش آمده که در حال رانندگی صداهایی غیرعادی و اعصاب خورد کن از در یا داشبورد یا حتی سقف و صندوق عقب می‌شنویم، این صداها نیز گوناگون هستند و با توجه به بررسی هایی که در این مرکز انجام می‌شود محل صدا و نیز نوع صدا که می‌تواند ناشی از شکستگی قطعه، خار یا شل شدگی قطعات باشد را تشخیص می‌دهند.

از جمله صداهای شایعی که در مرکز صداگیری تهران برای زانتیا به کررات برطرف شده است صدای تق تقی بود که از داشبورد و درب حین رانندگی به گوش می‌رسید. به گفته رانندگان خودرو این صدا حین عبور از دست اندازها با شدت بیشتری به گوش می‌رسید. کارشناسان ما پس از باز کردن درب و داشبورد خودروی زانتیا خارهای شکسته و نیز قطعات شکسته شده را تعویض کردند و سپس از فوم‌های مخصوص صداگیری خودرو استفاده کردند.

 

انواع خدماتی که در مورد صداگیری زانتیا انجام میشود به شرح زیر است :

صداگیری داشبورد زانتیا

صداگیری ستون زانتیا

صداگیری رودری زانتیا

صداگیری صندوق عقب زانتیا

صداگیری ماشین زانتیا
صداگیری ماشین زانتیا

برای صداگیری خودرو زانتیا بایستی ابتدا خودرو کارشناسی شود، که کدام قطعات نیاز به صدا گیری دارند.

پس از کارشناسی و اعلام هزینه و زمان صداگیری خودرو ، مشتری تصمیم می گیرید که صدا گیری در چه روزی انجام شود . صداگیری داشبورد زانتیا 1 روز زمان میبرد.

 

صداگیری پشت آمپر زانتیا : 1 ساعت زمان می‌برد.

صداگیری کنسول وسط  زانتیا : 1.30 دقیقه زمان میبرد.

صداگیری رودری زانتیا : 1 ساعت زمان میبرد لذا صداگیری 4 رودری : 4 ساعت زمان می‌برد.

صداگیری طاقچه عقب  زانتیا : 40 دقیقه زمان می‌برد.

صداگیری ستون و قاب ستون زانتیا : 40 دقیقه زمان میبرد لذا 6 ستون 4 ساعت طول می‌کشد.


صداگیری کامل خودرو زانتیا : 1 روز زمان می‌برد.


صداگیری خودرو با گارانتی ارائه می‌گردد.


ارتباط با تعمیرگاه صداگیری خودرو :


مشاهده سایر نمونه کارهای مرکز : صداگیری خودرو

انواع صدا هایی که در داشبورد زانتیا می افتد و ما آنها را رفع میکنیم : X رفع صدای ایربگ X رفع صدای پشت آمپر X رفع صدای شل شدن تهویه X رفع صدای کنسول X رفع صدای لوله بخاری X صدا گیری X صداگیری داشبورد XANTIA X صداگیری داشبورد و تعمیرات سیم کشی زانتیا – 02133176043 تعمیرگاه صداگیری خودرو

اشتراک گذاری:
پست های اخیر
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *