صداگیری سوزوکی ویتارا

صداگیری ماشین vitara در مرکز صداگیری ماشین تهران

صداگیری سانروف ویتارا از جمله خدمات صداگیری قطعات خودرو است که در مرکز صداگیری خودرو تهران انجام می‌شود. گاهی به علت‌های مختلفی مثل سرما و گرما ، تصادف و غیره سانروف خودرو ویتارا نیاز به صداگیری دارد که با مراجعه به مرکز صداگیری خودرو و کارشناسی قبل از انجام کار کارشناسان و متخصصین صداگیری خودرو محل دقیق به صدا در آمدن خودرو ونیز هزینه رفع صدای خودرو را به شما اطلاع می‌دهند که در صورت رضایت می‌توانید به رفع صداهای آزاردهنده خودرو خود بپردازید و خودرویی بی صدا و بدون لرزش تحویل بگیرید. صداگیری درب ماشین و نیز صداگیری داشبورد ویتارا از جمله خدمات پر درخواستی است که در تعمیرگاه صداگیری ماشین تهران انجام می شود.

صداگیری ویتارا
صداگیری ویتارا

نمونه کار صداگیری ویتارا در مرکز صداگیری خودرو تهران 

صداگیری اتاق خودرو ویتارا
صداگیری سوزوکی ویتارا

صداگیری ماشین ویتارا در مرکز صداگیری تهران : 02177438544

آیا در مرکز صداگیری خودرو تهران تمام صداهای اضافی خودرو برطرف می‌شوند ؟

وجود صداهای آزاردهنده در اتاق خودرو همیشه از مشکلات شایعی بود که مخصوصا در خودروهای ایرانی بسیار زیاد بود. متخصصین مرکز صداگیری خودرو تهران با هدف برطرف کردن این صداهای ناهنجار کار خود را آغاز کردند و همیشه با این سوال اساسی از طرف مشتریان درگیر بودند که آیا واقعا با صداگیری اتاق خودرو تمام صداهای اضافی حذف خواهند شد ؟

در پاسخ به این سوال مهم بایست گفت که اصولا تمام صداهای اضافی اتاق خودرو قابل برطرف شدن هستند مگر در شرایط خاص. وجود صداهایی در اتاق خودرو که قابل برطرف کردن باشند بسیار کم است اما باز هم نمیتوان گفت که صفر است. اینگونه صداها تنها پس از کارشناسی قابل شناسایی هستند. شما پس از مراجعه به مرکز صداگیری خودرو تهران ابتدا با کارشناسان این مرکز دور می زنید و این افراد محل دقیق صداها و نیز علتی که باعث به وجود آمدن این صداها می‌شوند را شناسایی می کنند و سپس پرونده ای برای خودرو شما تشکیل می‌شود که در آن هزینه صداگیری خودرو ویتارا ذکر می‌شود و تنها در صورت رضایت شما از هزینه شروع به کار خواهند کرد.

به صدا افتادن اتاق خودروی ویتارا هر چند ممکن است دور از ذهن باشد اما بایستی بدانید یکی از علل مهم به صدا افتادن اتاق خودرو وجود جاده های ناهموار و دست اندازهای غیر استاندارد است. طبیعیست که خودروهای خارجی و لوکس نیز پس از عبور از این خیابان های غیر استاندارد در اثر کوبش زیاد خودرو به صدا می‌افتند.

مختصری بر سوزوکی ویتارا : از جمله شاسی بلندهای ساخت کشور ژاپن است که در دو نسخه دنده دستی و دنده اتوماتیک توسط شرکت ایران خودرو مونتاژ و عرضه می‌شود. گرچه این خودرو قیمت بالایی نسبت به رقبای خود دارد اما ویتارا علاوه بر کیفیت بالا در قطعات و سواری و نیز خدمات پس از فروش بهتر ارزش خرید دارد. همچنین این خودرو دارای امکانات و آپشن های متعددی است.

صداگیری ویتارا
صداگیری ویتارا

برای صداگیری مربوط به سوزوکی ویتارا می‌توان خدمات زیر را ارایه داد :

صداگیری داشبورد ویتارا

صداگیری سانروف ویتارا

صداگیری سوزوکی ویتارا

صداگیری قاب کیلومتر ویتارا

صداگیری اتاق ویتارا

صداگیری ستون ویتارا

صداگیری در ماشین ویتارا

صداگیری رو دری ماشین vitara

صداگیری قاب دور فرمون vitara

مشخصات کلی ماشین vitara

ویتارا چه در مدل اتوماتیک و چه در مدل دستی، حجم موتور 2400cc، چهار سیلندر خطی، 16 سوپاپ مجهز به سیستم پاشش سوخت چند نقطه‌ای در نظر گرفته شده است، که با مصرف سوخت ترکیبی 9.7 لیتر به ازای هر صد کیلومتر در نسخه اتومات، می‌تواند نیرویی 169 اسب بخاری در دور 6000 و همچنین گشتاوری 227 نیوتن متری در دور 3800 تولید کند که در نهایت بین هر چهارچرخ ماشین تقسیم می‌شود.

صداگیری اتاق ویتارا
صداگیری اتاق ویتارا
صداگیری صندوق عقب ویتارا
صداگیری صندوق عقب ویتارا
صداگیری داشبورد ویتارا
صداگیری داشبورد ویتارا
اشتراک گذاری:
پست های اخیر
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *